VesselFlag – Özel Yat Çözümleri

San Marino

Özel, Mürettebatsız Veya Ticari

SAN MARINO YAT KAYDI 0-24 METRE

San Marino Bayrağı altında teknenizi kaydedin – 5 yıl geçerli

Başlangıç Fiyatı
€ 600
SÜREKLİLİK
5 yıl
SÖRVEY ZORUNLULUĞU
yok
AB/AEA'DA İKAMET ZORUNLULUĞU
Yok
KAYIT SÜRECİ
2-5 Gün Içinde
GEÇERLİLİK
Dünya Çapında

San Marino Yat KaydI - Sadece 590,-'dan baslayan fiyatlarla

San MArino Bayrağı altında teknenizi kaydedin - 5 yıl geçerli

San Marino, 2021 yılında Avrupa’da hızlı ve kolay bir kayıt imkanı sunan yeni bir yat sicilini devreye aldı. San Marino bayrağı altında yapılan kaydın geçerlilik süresi 5 yıldır ve geçici kaydınızı sadece 2 günde alabilirsiniz! San Marino bayrağı, saygınlığıyla tüm dünyada geçerlidir ve Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından üst düzeyde değerlendirilmektedir. San Marino’nun IMO’da kendi temsilciliği ve çeşitli ülkelerde temsilci ofisleri bulunmaktadır. Avrupa’da yer alan ancak AB üyesi olmayan San Marino, Akdeniz’de seyir yapan gemiler için ideal bir konuma sahiptir.

Kanımızca, San Marino yat kaydı, kurulum hızının yüksekliği, genellikle survey gerektirmemesi, makul maliyeti ve etkin çalışanları nedeniyle oldukça popüler bir hale gelecektir. Bu avantajlar, San Marino gibi prestijli bir bayrak ile birleştiğinde, San Marino yat kaydını dünya çapındaki yat sahipleri için kesinlikle popüler bir seçenek haline getirecektir.

ÖNEMLİ

Yabancı biriyseniz (San Marino’da ikamet etmiyorsanız) yerel bir muhatap olarak yerleşik bir temsilci bulundurmanız zorunludur. Bu konuda sizin için San Marino’da bulunan bir hukuk bürosuyla anlaşma sağlayabiliriz. Bu büro, sadece €100,- yıllık ücretle (€5 yıllık lisans kaydınız için €500,-) San Marino’daki resmi kayıtlı temsilciniz olacaktır. Bu ücret, şahıs mülkiyeti veya şirket mülkiyeti olan tekneler için aynıdır.

Polonya Bayrağı Kaydı Ön Yüzü
Polonya Kayıt Belgesi Ön Yüzü
Polonya Geçici Kayıt Belgesi
Geçici Kayıt Belgesi
Polonya Bayrağı Kayıt Belgesi Arka Yüzü
Polonya Kayıt Belgesi Arka Yüzü

Neden San Marino Bayrağı?

SIKÇA SORULAN SORULAR

San Marino'da Yatımı Ne Kadar Sürede Kaydedebilirim?
Evraklarınızı aldıktan sonra 48 saat içinde size geçici kaydınızı sağlayabiliriz. Bu geçici kayıt, nihai kaydınız birkaç hafta sonra tamamlanana kadar size tekneyi tam yetkiyle kullanma hakkı tanıyacaktır.
Yatımın Survey'e Girmesi Gerekli mi?
24 metrenin altındaki ve sadece kişisel kullanım amaçlı olan tüm teknelerin masraflı bir survey yaptırma zorunluluğu yoktur. Size kendi dolduracağınız basit bir öz değerlendirme formu temin edeceğiz.
Hangi Uyruklular San Marino'ya Kayıt Yaptırabilir?
San Marino Sicili, tüm uyruklardan ve hem şahıs hem de şirket mülkiyetindeki teknelerden kayıt başvurusu kabul etmektedir. Tekneniz bir şirkete aitse, mevcut şirketinizi kayıt için kullanabilirsiniz. Henüz şirketiniz yoksa ve teknenizin bir şirkete ait olmasını tercih ediyorsanız, sizin için bunu biz halledebiliriz. Sadece €300,- karşılığında İngiltere'de (LTD) veya ABD, Delaware'de (LLC) bir şirket kurabiliriz. Ardından, teknenizi yeni kurulan şirkete sattığınızı belirten bir satış faturası düzenleriz.
San Marino'da yat kaydının tam maliyeti nedir?
San Marino'da yat kaydı maliyeti, teknenizin uzunluğuna göre değişmektedir: 10 metreden kısa kişisel kullanım amaçlı tekneler: • San Marino Kayıt Ücreti = €590,- • Bu ücret, MMSI telsiz lisansınızı da içerir ve 5 yıl süreyle geçerlidir. • Sizin adınıza kayıt işlemleriyle ilgilenmemiz için bir işlem ücreti talep ediyoruz: €250,- 10 metreden 24 metreye kadar kişisel kullanım amaçlı tekneler: • San Marino Kayıt Ücreti = €1600,- • Bu ücret, MMSI telsiz lisansınızı da içerir ve 5 yıl süreyle geçerlidir. • Sizin adınıza kayıt işlemleriyle ilgilenmemiz için bir işlem ücreti talep ediyoruz: €250,-
Hangi Ekspertiz ve Sınıflandırma Şirketleri San Marino Yetkilileri Tarafından Yetkilendirilmiştir?
Rina, Bureau Veritas, Lloyd's, Turkish Lloyd, DNV ve American Bureau of Shipping, San Marino deniz yetkilileri tarafından gemileri kendi adlarına muayene etmeleri için yetkilendirilmiştir. San Marino Yetkili Ekspertizörlerinden hizmet almak da mümkündür.
San Marino Bayrağı Altındaki Yükümlülüklerim Nelerdir?
• San Marino ulusal bayrağını çekmek. • Ziyaret ettiğiniz ülkenin nezaket bayrağını çekmek. • Yatınızın adını ve limanını, yer yoksa yan tarafına, arka tarafına harflerle yazmak. • San Marino bayrak kaydı her 1 yılda bir yenilenmelidir. • Vergi ödemelerinizi (KDV, yerel vergiler vb.) güncel tutmak. • Tüm yerel denizcilik kuralları (hız, seyir alanları vb.) geçerlidir.
Kayıt Süreci Nasıldır?
  • Kayıt formunu doldurun.
  • Gözden geçireceğimiz gerekli belgeleri bize gönderin.
  • Belgeler yasal tercüme için gönderilir.
  • Tüm belgeleri bize e-posta ile PDF veya JPEG formatında göndermeniz gerekmektedir.
  • Belgelerinizin kopyaları, çeviri ve başvuru talebi kayıt için San Marino makamlarına gönderilir.
  • 2-3 iş günü içinde, halihazırda gezinmek için kullanabileceğiniz geçici kaydınızın dijital bir kopyasını alırsınız.
Resmi bir denetim yaptırmam gerekiyor mu?
Eğer yatınız 24 metreden kısa ve sadece özel kullanım içinse, bir denetim gerekli değildir. Sadece size sağlayacağımız bir öz değerlendirme formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
1Kayıt Tipi
2Adres Bilgileri
3Tekne Detayları
Tekne boyutunuzu seçin
Teslimat Hizmeti
Yabancı biriyseniz (San Marino’da ikamet etmiyorsanız) yerel bir muhatap olarak yerleşik bir temsilci bulundurmanız zorunludur. Bu konuda sizin için San Marino’da bulunan bir hukuk bürosuyla anlaşma sağlayabiliriz. Bu büro, sadece €100,- yıllık ücretle (€5 yıllık lisans kaydınız için €500,-) San Marino’daki resmi kayıtlı temsilciniz olacaktır. Bu ücret, şahıs mülkiyeti veya şirket mülkiyeti olan tekneler için aynıdır.
Özel, bareboat veya ticari kullanım için kayıt olmak ister misiniz?
San Marino'da 24 metreye kadar olan teknelerin muayeneye ihtiyacı yoktur. San Marino Bayrağı Kaydını herhangi bir pasaport / uyrukla alabilirsiniz. Fiyatlarımıza tüm vergiler, ücretler ve tercümeler dahildir. Ömür boyu geçerlidir.
Pasaportunuzla özel adınızla kayıt olmak ister misiniz? Yoksa bir şirket mi kurmak istiyorsunuz?

İsteğe Bağlı Sunduğumuz Hizmetler

Teknenin sahibi özel bir kişi ise
Teknenin sahibi bir şirket ise
Ekstra Hizmetler
Sigorta teklifi istiyorum
🇬🇧
X